Tayna publikon foto tmerrësisht atraktive

Reperja e famshme nga Prizreni, Tayna, edhe këtë vit po vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar të estradës.

Zeshkania ka filluar të jetë e pranishme në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme, ndërsa numëron fansa të shumtë.

Së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me një bluzë të cilën e ka mbërthyer vetëm sa për sy e faqe.

Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte mbishkrimi i saj “Free”, i cili nuk dihet a është një shkrim i rëndom apo një mesazh për të gjithë djemtë nga reperja.

SHPËRNDAJE