Tayna sjell poza atraktive nga pushimet në Turqi

Reperja e njohur, Tayna, ka udhëtuar së fundmi drejt shtetit turk.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ku ka treguar se po e shijon qëndrimin në Stamboll.

Foto: Tayna/InstaStory

Teksa shfaqet në disa poza mjaft tërheqëse para pasqyrës, reperja nga Prizreni nuk hezitoi të vërë në pah linjat e saj atraktive.

Ndërkohë, në një nga fotografitë e fundit të publikuara në rrjetin social Instagram, Tayna u shfaq mjaft elegante e veshur në xhup të zi dhe xhinse.

Foto: Tayna/InstaStory

“Duke i pa punët mija”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur kështu se nuk merret me punët e të tjerëve.

SHPËRNDAJE