Tayna thyhet në mes me foton e fundit nga Stambolli

Reperja Tayna është në Stamboll ku po shijon pushimet e saj dhe këngëtarja ka një mesazh për të gjithë ata të cilët po e përcjellin atë

Derisa ajo dje ishte parë përballë një qendre tregtare ku janë firmat e mëdha të modës në Stamboll të Turqisë, sot ajo është parë në një shëtitje në detin ngushticën e Bosforit.

E derisa ka shijuar pamjen e bukur të Stambollit, bukuroshja dhe reperja ka pasur edhe një status interesant me ironi.

“Tu pa punt e tjerëve”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Tayna në këtë udhëtim shfaqet tepër seksi edhe në disa video që ka shtuar në InstaStory.

SHPËRNDAJE