‘Të lutem hiqe se u dhjeva’, Ronela Hajatit i sjellin fobinë e saj në emision

Ronela Hajati ishte e ftuar në “Why not” të Roza Latit mbrëmjen e djeshme ku gjatë emisionit moderatorja e pyeti për fobinë e saj, qentë e mëdhenj.

Sapo Ronela filloi të fliste, dy qen erdhën në studio. Ronela u tremb dhe iu lut Rozës t’i hiqte ndërsa kjo e fundit u çua dhe filloi të luante me ta.

“Të lutem, hiqe, të lutem, o mami, o maaa, të lutem hiqe”, i tha Ronela Rozës.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

“U bëra ujë në djersë, mbarova komplet si njeri, tani mund edhe ta kem bërë (në mbathje)”, tha Ronela, por “tortura” nuk mbaroi me kaq pasi njëri prej qenve i shkoi tek këmbët.

Ronela ulëriti dhe u lut sërish t’ja hiqnin qentë.

“Të lutem se u dhjeva, të lutem, hiqe”, tha këngëtarja derisa qentë më pas i nxorrën nga studio./Xing.al

—————————————
Hakmarrja e prishtinases: Alba e akuzon të dashurin e se tradhtoj me Tringën, shoqen më të ngushtë

—————————————

SHPËRNDAJE