Të pasmet hot të Adea Pulës

Adea Pula është njëra prej femrave më të përfolura në Kosovë.

—————————————————–
Para syve të KFOR-it 4 serbë sulmojnë ushtarin e UÇK-së, por ky ua merr kallashnikovin dhe i poshtëron:

—————————————————–
Ajo është njëra prej femrave më aktive në rrjetet sociale duke sjell foto seksi në to.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku ajo na tregon të pasmet e saj seksi.

Megjithatë Adea edhe pse merret me muzikë që nga fëmijëria ende nuk ka zgjedhur që të rikthehet me ndonjë këngë të re si një vajzë në moshë të pjekur.

SHPËRNDAJE