Teksa kryen punët e shtëpisë, nusja e Goldit argëtohet me këngët e bashkëshortit të saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje nga shtëpia, ku shihet duke u argëtuar me kënëgët e bashkëshortit të saj./ORAinfo/

VIDEO

SHPËRNDAJE