Teuta Selimi sapo doli nga frizerja, do t’iu ‘shkri’ me grimin dhe frizurën që ka bërë

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë.

Teuta edhe pse është më pak aktive në skenë, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e grimosur për klipin e ri dhe kaq të bukur s’e keni parë ndonjëherë atë./ORAinfo/