Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora befason me këtë postim

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet flamuri i UÇK-së të vendosur pranë Gjykatës Speciale.

E këtë Leonora e ka bërë për ta mbështetur presidentin Thaçi i cili po intervistohet në Hagë.

SHPËRNDAJE