Theret nga bashkëshorti i saj, gruaja kërkon ndihmë në QKUK

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhr gjatë natës së mbrëmshme.

Një femër është paraqitur në QKUK në orët e mbrëmjes së kaluar me lëndime trupore.

Ajo dyshohet së është therur nga bashkëshorti i saj.

Ajo pas tretmanit mjekësor në QKUK është liruar dhe ka shkuar tek prindërit e saj.

I dyshuari për këtë vepër ende nuk është kapur.

SHPËRNDAJE