Tjetër tragjedi në Shëngjin: Humb jetën Besnik M.

Një person është mbytur në plazhin e Shëngjinit.

Viktima është Besnik Marlika nga Kruja.

Familjarët bëjnë me dije se Marlika, 78 vjeç vuante nga diabeti, dhe pak minuta pasi është futur ne det dyshohet të ketë humbur ndjenjat dhe është mbytur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

SHPËRNDAJE