Tmerruese: Magjistari fut kërrabëzen (gjilpëren) në Fytyrë, tmerrohet kampionja evropiane e bodibildingut ! [Video+18]

Këtë të diele në emisionin Kojshia Show të ftuar të kojshisë ishin, kampionja Europiane në fitnes Geta Beqa dhe Ilir Magjistari.

Ilir nga minuta 31:45 e futë kërrabëzen në gojë dhe tmerron publikun, por edhe kampionen europiane të fitnesit Geta Beqa, transmeton InfoKosova.

Për më tepër ndiqeni videon +18 nga minuta e … 31:45