Trajnerës nga Mitrovica iu lagën të pasmet nga ushtrimet e forta fizike (Pamje për të rritur)

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre?

Sipas Albanienshowbiz bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.

Një video të cilën e ka publikuar Bella në rrjetin social Instagram, shihet se si i janë lagur të pasmet nga ushtrimet e intensive.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Ajo vazhdimisht po aktuale me video dhe foto, te cilat po pelqehen mjafte shume nga fansat, shkruan portali Veriu.info.

Shikoni videon e fundit, e cila eshte mjafte provokuese, por edhe disa foto te tjera te publikuara ne rrjete sociale.

 

SHPËRNDAJE