‘Tranohet’ Enca, zhvishet komplet dhe e tregon krejt zogun dhe gjoksin si dhe prapanicën

Enca Haxhia po vazhdon me provokimet të ndryshme në rrjete sociale.

Këtë herë ajo e ka tepruar duke u zhveshur pothuajse komplet në imazhet e postuara në rrjetin social SnapChat.

E mbuluar vetëm me robdeshambër të pjesë intime të trupit të saj, ajo ka zbuluar prapaskenat nga sesionit i saj më i ri.

Enca edhe këtë herë arriti të kthej gjithë vëmendjen nga ajo, edhe në klipin e fundi që këngëtarja solli u kritikua shumë  për skenat erotike dhe të tepruara.

Së fundi ajo ka qëndruar në SHBA ku edhe ka mbajtur koncertin e saj të parë atje.

Image

SHPËRNDAJE