Tronditet Barcelona, Neymar grushtohet me këtë bashkëlojtar (Video)

Neymar po duket gjithnjë e më larg Barcelonës. Sulmuesi brazilian, Neymar është përplasur me përforcimin e ri të Barcelonës, Nelson Semedo në stërvitjen e ekipit katalan.

Përleshja mes Neymarit dhe Semedo është ndaluar nga bashkëlojtarët e tjerë, shkruan Express.

Pas kësaj përleshje, Neymar po duket gjithnjë e më larg Barcelonës. Ai ka ofertë ta majme nga PSG, dhe shumë shpejtë pritet të zbuloj të ardhmen.

 

 

SHPËRNDAJE