Tuna në mesin e këtyre tre burrave të njohur, a do të xhelozojë Patrisi

Altuna Sejdiu, e njohur në publik me emrin e saj artistik, Tuna, është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur dhe e përfolur nga publiku që nga dalja e saj e parë në skenë.

Ajo ka qenë shume aktive në skenë deri para pak vitesh kur u lidh me Patris Berishën dhe pasi mbeti shtatzënë.

Tuna para pak muajsh u kthye fuqishëm në skenë dhe tani duket së është në ditët e saj më të mira si në jetën private ashtu edhe në atë artistike.

Ajo edhe është kthyer edhe në koncerte të ndryshme ne Kosovë e në vendet e tjera ku ka shqiptarë. E sot në profilin e saj në Instagram ajo ka postuar disa fotografi ku shihet e përgatitur për të performuar në një mbrëmje në Gjermani.

E në një fotografi që e ka postuar ajo shihet në mesin e tre DJ-ëve të njohur, e që na bën të dyshojmë se a ka xhelozuar Patrisi kur kur e ka parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE