Tuna vjen me e nxeht se kurrë, ju ‘çmend’ me fotot e fundit

Këngëtarja e njohur, Tuna ka realizuar një fotosesion të ri.

Ajo duket e bukur dhe në formë të përkryer, derisa është paraqitur me shumë stil.

Kujtojmë se Tuna është edhe nënë e një djali, pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.

Ndërkohë, që brenda pak ditësh ajo pritet të publikojë edhe projektin e saj më të ri muzikor.