U komentua shumë në dasmën e fundit Nora Istrefi, por duhet ta shihni edhe këtë gjë

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi jo rrallë komentohet për stilin dhe elegancën e saj. Ajo së fundi ishte e pranishme në dasmën madhështore të Gjikos dhe Elitës.E veshur në fustan të kuq ajo mahniti me dukjen e saj.

Fustani i theksoj linjat e saj trupore bombastike.Fustanin elegant e kishte shoqëruar me një palë sandale ngjyrë ari të brendit Giuseppezanotti dhe një çantë të vogël të brendit Yves Saint Laurent (YSL).

Përveç dukjes mahnitëse të këngëtares, përshtypje lënë edhe çmimet e çantës dhe sandaleve. Çmimi i sandaleve ngjyrë ari është 865 euro, ndërkaq çanta kap shifrën mbi një mijë e 400 euro.

SHPËRNDAJE