U mundua ta mbajë të fshehtë, Bleros ia zbulojnë sekretin (Pamje)

Një nga artistët më të pëlqyer të skenës muzikore është padyshim edhe Blero. Madje ai është shumë aktiv për të gjithë fansat e tyre me projekte të shumta muzikore.

Blero këtë vit duket se do ta fillojë mirë me projekte të reja. Së paku kështu na lë të kuptojmë përmes një fotografie që ka publikuar në llogarinë e tij në Intagram, ndonëse personalisht nuk ka treguar .

Mirëpo, ishte një komentues ai që si duket e zbuloi këtë sekret të Bleros para kohe.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵).

“Av av av qfar shikimi vrases, taman si me ja pas msy me qit naj kang qetash”, ka shkruar Prygo sipër fotografisë së publikuar nga kolegu i tij.

Mbetet të shihet se kur do të vij projekti i ri nga Blero. Sigurisht fansat do e presin me padurim./Gazeta Express/

SHPËRNDAJE