U tha se kanë raporte të këqija, por ja çfarë thotë vet Rita Ora për Dua Lipën!

Këngëtarja Bebe Rexha ka kërkuar bashkëpunim me Rita Orën, Dua Lipën si dhe këngëtaren tjetër shqiptare Ava Max.

Me një postim në llogarinë e saj ‘Twitter‘, ajo ka shkruar:

‘E dua një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max’, e nuk kanë dhe përgjigjet nga tre këngëtaret me prejardhje shqiptare, ku e para ishte Dua Lipa e cila u përgjigj në gjuhën shqipe, duke thënë “Hajde shqipe.

Më pas erdhi edhe përgjigja nga Ava Max e cila përdoruri hitin botëror ‘Lady Magdalene’, ku shkroi:

“Një ‘Lady Marmalade’ e re”

E së fundmi ka ardhur edhe përgjigja e Rita Orës e cila është shprehur se ka respekt të madh për të gjitha vajzat./GazetaBlic

SHPËRNDAJE