Vajza e Afërditës vesh fustanin më të bukur, po duket tejet e bukur dhe elegante

Afërdita Demaku është shumë e dashur për publikun, e kjo për shkak të këngëve të saj të bukura.

Ajo është e pranishme edhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare.

Bashkë me të këndon edhe vajza e saj e cila është shumë e talentuar.

Vajza e saj Dona, sot ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE