Vajza e Danit bëhet gati për të dal, po duket si një ‘loҫkë’ e vërtetë

Fjanda është vajza e Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket tejet e bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE