Vajza e Lutfi Hazirit pozon nga shtrati me qenin e saj, merr kritika të mëdha

Lotina kritikohet për pozën në shtrat me qenin e saj.

Vajza e Lutfi Hazirit arriti për një kohë të shkurtë të shndërrohet në personazhin më të përfolur dhe jo për ndonjë arsye fort të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Së pari kur filloi të përflitej shumë arsyeja ishte hamendësimi për lidhjen me djalin e Hashim Thaçit gjë e cila u demantuar,e për të vazhduar tutje edhe me thashetheme tjera por çdo herë të pakonfirmuara.

E tani Lotin po vazhdon të merr vëmendje me imazhe atraktive që hedh në rrjetin e saj instagram e të cilat natyrisht që shpesh çojnë pluhur të madh.

Edhe sot imazhi i radhës ishte mjaft interesant e që nuk shpëtoi edhe pa u kritikuar që ka të bëjë me pozën e Lotinës në shtrat bashkë me qenin e saj.

“Romanca është e vërtetë dhe kështu duket”, kishte shkruar Lotina, mbishkrim që bëri të shpërthejnë komentet e ndryshme si ato të llojit”

“Më mirë me qfar djali se me dog, ncncn”, “ka edhe forma tjera he he”.

Ishin disa prej kritikave ndaj Lotinës e cila që me mëngjes u zgjua me mendjen tek romanca.

SHPËRNDAJE