Vajza e Nysretit me këtë foto, merr gjithë vëmendjen

Nuk i mjaftoi grimi, vajza e Nysretit bëhet ‘bredh’ me efekte.

Jeton në një familje artistësh, por Albiona Muçiqi asnjëherë nuk shpreh interesim të nisë këtë fushë.

Ajo është vajza e Nysret Muçiqit e Merita Spahiut, dhe motra e Albatritit. Të tre artistë të njohur e të suksesshëm, shkruan Kosovarja.

Biona, siç njihet shkurt është njëra nga vajzat e familjes e cila po bën bujë në rrjetet sociale me paraqitjet e saj.

Ajo komentohet për fotografitë atraktive dhe shpesh provokuese, si dhe grimin e tepërt.

Bukuroshja komplimentohet e shpesh kritikohet, megjithatë nuk i lënë përshtypje këto gjëra.

Vazhdon të jetojë siç ia do qejfi. Së fundi si shumë herë, Biona paraqitet me grim të rëndë, ndërkohë që me efektet e ndryshme e tepron duke u stolisur si bredh. Ama nuk mund të mohohet se është një vajzë e këndshme.

SHPËRNDAJE