Vajza e zhdukur nga Skenderaj, politikani i njohur bën një veprim të madh sot

Arbnora Dobraj është vajza e cila rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i së enjtes.

Thujet se Arbnora atë ditë ishte nisur për një intervistë pune dhe më nuk u kthye e as nuk u lajmërua/

Vajza vazhdon ende të jetë e zhdukur, pa pasur asnjë informatë rreth saj.

E kjo gjë duket se e ka shqetësuar edhe këngëtarin dhe politikanin e njohur, Labinot Tahirin sot ka kërkuar ndihmë nga të gjithë për gjetjen e vajzës.

Këtë ai e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

” Mirëmengjesi! Sot në vend të ndonje foto nga ana ime, postoj këtë kërkesë për ndihmë që i duhet familjarëve dhe organeve të policisë ndonje deshmi rreth gjurmëve të kësaj vajze. Qofshi të bekuar dhe bëjeni share…! I duhet ndihmë policisë dhe familjes.”- ka shkruar Labi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE