Vajza me flamur serb kalon urën dhe provokon shqiptarët

Një ngjarje ka ndodhur pak më parë në Mitrovicë, teksa policia arreston një vajzë.

Një serbe me flamur të Serbisë në dorë ka hyrë për të provokuar situatën në anën jugore.

Vajza kalon nga Mitrovica Veriore në atë jugore me flamur, ndërsa policia e ndal dhe e arreston./Reporteri.net

VIDEO

SHPËRNDAJE