Vajzat e Safetës nuk janë ‘normalë’, shikoni çfarë super femra janë bërë

Safete dhe Sahide Mustafa ishin dy motrat që nuk u ndanë nga njëra-tjetra asnjëherë.

Të tilla do t’i mbajë mend publiku deri në fund të karrierës së tyre.

(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Dy motrat po lënë pasardhëset e tyre mbrapa. Janë dy vajzat e Safetës të cilat dita-ditës po bëhen më të bukura.

Një fotografi që ka postuar Safetja së fundi bashkë me dy vajzat e saj, tregon se sa të bukura dhe joshëse janë dy zeshkanet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE