Vdes motra e Isa Mustafës

Ka vdekur motra e ish kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafës.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i Mustafës, Besnik Mustafa.

Gazeta Metro mëson se motra e ish kryeministrit, vuante nga një sëmundje e rëndë.

Njoftimi i plotë i Mustafës

Familjarë dhe miqë të nderuar me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot me datën 05.04.2019 ndërroj jetë halla jonë

Hasime Mustafa-Gashi

Varrimi bëhet sot me datën 05.04.2019 në ora 15:00 te varrezat e fshatit Busi (Mramor)./gazetametro.net

SHPËRNDAJE