Vëllezërit Hazard ribashkohen tek Chelsea?

AMSTERDAM, NETHERLANDS - NOVEMBER 09: Thorgan Hazard and Eden Hazard of Belgium (L) applaud the travelling fans after the international friendly match between Netherlands and Belgium at Amsterdam Arena on November 9, 2016 in Amsterdam, Netherlands. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Blutë janë duke pritur kohën e pështatshme për ta kthyer vëllain e Eden Hazard në Stamford Bridge, pas paraqitjeve të mira në Bundesliga.

Chelsea është duke e përcjellur me kujdes progresin e Thorgan Hazard tek Borussia Monchengladbach.

Vëllai i ri i Eden ka impresionuar me paraqitjet në Bundesliga këtë edicion, dhe Blutë janë të interesuar ta kthejnë në radhët e veta.

Kylian, më i riu nga vëllezërit Hazard, është pjesë e akademisë së Chelsea, ku po përcilet përparimi i tij.

SHPËRNDAJE