Vera e ndryshon Genta Ismajlin, bëhet biondinë joshëse

Genta Ismajli ndonëse jo aq aktive me projekte dhe koncerte muzikore, ajo vazhdon të jetë më se e pranishme me postime në rrjete sociale.

Madje, këngëtarja na shfaqet me një dukje të re, duke ndryshuar tërësisht flokët e saj.

Nga një brune, Genta këtë verë duket se do ta kalojë si biondinë. Çka se duket krejtësisht ndryshme, por edhe mjaftë aktraktive.

Kujtojmë, që projekti i saj i fundit muzikor është “Zjarr”, i cili në kanalin Youtube është klikuar për dy muaj afro 2 milionë herë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE