Veshët si grua, kryen marrëdhënie seksuale me 150 burra dhe i inçizon

Një 32 vjeçar ka pranuar fajin në gjykatë se ka kryer marrëdhënie seksuale me 150 burra dhe ka xhiruar momentet duke i shpërndarë pastaj në faqet pornografike.

Bryan Deneumostier u arrestua nga policia pasi kishte kryer marrëdhënie me 150 burra, duke u veshur si grua për të joshur burrat në shtëpinë e tij, shkruan Daily Mail.

 

 

Ai u akuzua fajtor dhe do të përballet me 10 vjet burg.

Bryan kishte bërë video të takimeve seksuale pa njohurinë ose pëlqimin e viktimave./Indeksonline/

SHPËRNDAJE