Vetëvendosje e propozoi Murat Jasharin për kryeministër – reagon ashpër Milaim Zeka!

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka reaguar pas propozimit të Murat Jasharit për kryeministër të Kosovës.

Në një shkrim në Facebook, Zeka e ka quajtur Vetëvendosjen si abuzuesen e shekullit, teksa shton se “me lujtë me familjen Jashari, vetëm këta dinë, munden dhe nuk turpërohen”.

Reagimi i plotë:

VV-ja eshte abuzuese e shekullit

E fundit me Murat Jasharin. Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!!

SHPËRNDAJE