Video e realizuar pak para se të humbte jetën në aksident, kështu voziste dje motoristi që u aksidentua në Komoran

Aksidenti i rëndë që ndodhi dje në orën 17:30 në Komoran, ishte fatal për një motorist.

Pikërisht në magjistralen Prishtinë-Pejë, një person humbi jetën pas aksidentit të shkaktuar në  mes një veture dhe një motoçiklete.

Indeksonline ka siguruar një video që shfaq rrugën nëpër të cilën po lëvizte motoristi pak minuta para se të aksidentohej. Kjo video shfaq atë duke drejtuar motoçikletën pa ndonjë problem të dukshëm.

Ndryshe nga Policia e Kosovës dje deklaruan se tashmë me rastin po merren nga njësia policore e autostradës që po bëjnë edhe matjen dhe shikimin e vend-ngjarjes.