Vije nga Gjeorgjia në Istog, biondja seksi na e bën shqiponjën

Klubi i femrave të hendbollit, Istogu ka bërë dy transferime të mëdha. Istogu është përforcuar me përfaqësuesen nga Gjeorgjia, Keta Vanetsky.

Madje, biondja e bukur nuk ka ngurruar që në ditët e para në Kosovë, të bëj shqiponjën.

Pjesë e KH Istogut është edhe një shqiptare e suksesshme dhe e bukur. Bëhet fjalë për Suzi Ujkaj nga Mali i Zi./Indeksonline/