Vildane Zeneli ndez rrjetin me disa foto provokuese

Vildane Zeneli ka harruar që kemi hyrë në vjeshtë.

Modelja e famshme ende e ka mendjen tek deti dhe vera.

Ajo së fundmi vjen me një fotografi të nxehtë nga bregdeti shqiptar.

Ndryshe Vildanja së fundmi u bë pjesë e klipit ‘Maria’ të dy artistëve Tuna dhe 7 Saraçi, që u komentua jashtëzakonisht shumë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE