Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë

Vildane Zeneli është duke vazhduar me dehjet e saj në Amerikë ku kësaj radhe modelja kosovare është parë në një klub në Hollywood

E në gjithë këto dalje të saj ajo ka marrë me vete edhe reperen Tayna e cila ka disa javë që është në qytetin e artiti në Amerikë.

Tayna ka disa ditë që është në SHBA dhe përderisa thuhet se ajo është në pushime atje, ka edhe thashetheme se këngëtarja është duke u përgatitur për karrierë atje. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE