Vildanja ju “çmend” nga karantina

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka postuar pas tri javë një foto në Instagram

Kosovarja nuk njihet për postime të shpeshta në rrjetet sociale por kur e bën, zakonisht poston foto dhe video tepër të nxehta.

E tillë është edhe foto e sotme kur Vildane nuk ka folur për pandeminë Covid-19, por pse ajo është zhveshur për fansat e saj.

Ndryshe, para tri jave Vildania kishte bërë një sfilim në të brendshme për një kompani ajrore ku edhe kishte treguar më shumë se duhet asetet e saj.

SHPËRNDAJE