“Virusi nuk po tallet”: Halil Matoshi i reagon ashpër IKSHP-së, “kur shkenca tallet me ne, tu shkru hartime”

Ndaj një kumtese që ka lëshuar IKSHP, ka reaguar ashpër analisti politik, Halil Matoshi.

Ai ka shkruar se shkenca po tallet me ne, që siç tha ai “tu shkru hartime të klasës së pestë”.0

Reagimi i plotë:

Kur shkenca tallet me ne, tu shkru hartime shkollore tē klasës së pestë😥

Kjo âsht mendësia kolektive e këtij pushteti!
Ia nisi fushatës Albin Kurti me vjersha për fillorista dhe këtë derxhë ua ngjiti mjekëve!

Âsht tepër tragjike për me keshë!

SHPËRNDAJE