Vishet Morena (FOTO)

Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bënë.

Këngëtarja e njohur ka publikuar një fotografi të pa publikuarderi më tani në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo është veshur me shumë stil, dhe e përshtatur me ditët e ftohta që po mbretërojne këto ditë.

Taraku ka shije tejet speciale, çfarë edhe e bënë të duket gjithmonë  unike në mesin e kolegeve të saj.

SHPËRNDAJE