Vjehrra e Elitës si vajzë e re, befasoi të gjithë me pamjen e fundit

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe po duket si vajzë e re.

SHPËRNDAJE