Vjehrra e Elitës si vajzë e re, shikoni me çfarë fustani del

Elita dhe Gjiko janë dy emrat më të përfolu të shoubizit vendor.

Martesa e tyre bëri bujë dhe tani ia ka lënë vendin shtatzënisë.

E për këtë të re në familjen e Gjikos më e entuziazmuara del të jetë nëna e reperit, e cila me padurim po e pret lindjen e nipit apo mbesës.

Elita e solli në shtyp edhe vjehrrën e saj, e cila në këtë fotografi po duket mjaft në formë e sfiduese për vitet që i ka./ORAinfo/

SHPËRNDAJE