Vjosa Osmani ia këndon Adelina Ismailit këngën ‘Ushtrinë time do ta bëjë me Ibrahim Rugovën’, ja si ia kthen ajo

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka ndezur mbrëmë atmosferën në minutat e fundit të fushatës për zgjedhjet lokale 2017.

Ajo me përkrahës dhe simpatizantë të LDK-së, e kanë kënduar sëbashku këngën e Adelina Ismailit, ”Ushtrinë time do ta bëjë me Ibrahim Rugovën”.
E pas kësaj, ka ardhur reagimi i menjehershëm i Adelinës e cila Vjosa Osmanin,

e ka quajtur ‘zemër’ duke përdor ikonat e Facebookut për të.

 

SHPËRNDAJE