Vjosa Osmani vjen direkt nga Amerika për mbështetjen e ketij kandidati

Deputeti i LDK-së Haxhi Avdyli përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme në fushatën e Hatim Baxhakut në lagjen Gjonaj e Arbana të Prizrenit do të jetë pjesëmarrëse edhe Vjosa Osmani, raporton Gazeta Blic.Deputetja Osmani e cili ndodhet në Amerikë ka vendosur që direkt nga atje të vi në Prizren dhe ta përkrahë Hatim Baxhakun.Avdyli përmes këtij postimi të cilin e ka bërë mbrëmë ka treguar se përgatitjet në këto lagje kanë filluar.

Postimi i plotë i Haxhi Avdylit mbrëmë:

Përgaditjet për takimet e nesërme në Gjonaj (18.00) dhe lagja Arbana (19:30).

Pjesëmarrës në Arbanë Vjosa Osmani e cila vjen direkt nga Amerika. Shpresojmë që do arrij edhe në Gjonaj.

SHPËRNDAJE