Vlora Çitaku e buzëqeshur dhe shumë e lumtur shfaqet pranë këtij personi

Vlora Çitaku është ambasadorja e Kosovës në ShBA.

Ajo përveç se është një femër e suksesshme, është edhe atraktive.

Vlora, është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të ndryshme.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘ ajo ka publikuar një imazh me një mike të saj të cilat po shkëlqejnë.

Shikojeni foton:

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE