Vushtrri: Shembet një shtëpi e vjetër në qendër të qytetit

Një shtëpi e vjetër është shembur mbrëmë pas mesnatës në Vushtrri, duke bllokuar një pjesë të rrugës për veturat.

Per fat nuk ka te lenduar.

Sipas informatave shtëpia e vjetër ka qenë në rrugën “Kruja”, më saktësisht afër Shkollës së mesme teknike “Lutfi Musiqi”. (Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵⤵⤵)

Shtëpia nuk ka qenë e banuar me njerëz, ndërkohë, zyrtarët policor kanë dal në vendin e ngjarjes. /Veriu.info/