Wanda Nara, shkund të pasmet për Icardin (Video)+FOTO

Mauro Icardi është i zënë me miqësoret e verës me Interin dhe për të shkurtuar distancën me bukuroshin e saj ka menduar bashkëshortja dhe agjentja e tij Wanda Nara, e cila nga Argjentina ku angazhohet me punë në fushën e modelingut ka publikuar një sërë videosh e foto të nxehta.

E ulur në shtrat në një pozicion ku ekspozon gjoksin bombastik, por edhe para pasqyrës ku shfaqet vetëm me tanga dhe sytjena, duke tundur të pasmet, vajza e zemrës i dërgon kartolina “përvëluese” kapitenit zikaltër.
……………………………………………………………………………………………………………..
E kritikuan pse vesh tanga, por balerina shqiptare përgjigjet me këtë video që do t’iu çmend

……………………………………………………………………………………………………………..

Edhe pse burri është larg, Wanda e di si të mbajë ndezur pasionin.

Duhet theksuar se në këto video të shkurtra, format e Wanda meritojnë lavdërime dhe notën 10, pavarësisht se është një mami me 5 fëmijë.

SHPËRNDAJE