Xhakarta feston ditëlindjen, do t’iu ‘çmend’ me fustanin që ka veshur në festë

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun.

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihe e veshur me një fustan me plot shkëlqim dhe po duket mjaftë atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE