‘Xhbanja’ na prezanton me nënën e saj, ajo duket si të ishte vajzë e re

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me nënën e saj, e cila duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE