Xhensila tregon se kush pagoi më shumë për dasmën e saj dhe të Besit

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ishte njëra ndër më të komentuarat në media.

Lidhja e tyre disa vjeçare gjithashtu ka qenë në fokus të veçantë por pa asnjë skandal deri më sot, shkruan lajmi.net

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Prandaj Besi dhe Xhensial janë shembulli që duhet marrë shembull nga shumë çifte të reja. Ata sot po e jetojnë një jetë të lumtur pranë njëri-tjetrit si burrë e grua por në intervistën e parë si e martuar ajo nuk ka pasur se si të mos flas sërish për natëm e saj më të rëndësishme e që është cilësuar si dasma e vitit.

E duke qenë se është kështu të gjithëve u intereson ta dinë se kush nga ta pagoi më shumë për këtë dasmë madhështore. Për ta kuptuar ndiqeni intervistën nga minuta e 3:20./Lajmi.net/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE