‘Xhesika’ poston një foto tejet befasuese

Nuk ka pasur ndonjë talent të veçantë por shumë shpejt u bë e njohur, pasi që tashmë është në qendër të vëmendjes së gjithë opinionit kosovar.

Modelja Arta Nitaj ka publikuar një fotografi në Instastory ku ka treguar këmbët seksi, shkruan lajmi.net

Në fakt, kjo nuk është hera e parë që ajo provokon përmes pozave të tilla, pasi që vazhdimisht rikthen syt e publikut nga ajo përmes fotove provokuese.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Kujtojmë që Arta për publikun u bë e njohur pas pjesëmarrjes në disa klipe, por, famën më të madhe e mori pas inkuadrimit në serialin ‘O sa mirë’ ku ka rolin e ‘Xhesikës’.

SHPËRNDAJE