Yllka Kuqi me lëvizje provokuese para kamerës, tregon më shumë se ç’duhet

Yllka Kuqi vazhdon të shfaqet më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, shkruan GazetaBlic.

E gjithë kjo ka të bëjë me postimet e saj të cilat ajo po i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Këngëtarja, po tregohet joshëse dhe provokative ne të njëjtën kohë.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar një video e veshur me fustan të gjatë të ngushtë ku ka theksuar linjat trupore.

Artistja kosovare, ka bërë lëvizje joshëse para kamerës.

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE